گروه وکلای وکیل من با دارا بودن وکیل حقوقی مجرب و با سابقه آماده ارائه خدمات حقوقی به شما هموطنان گرامی می باشد.

طرح دعاوی درمحاکم قانونی امری کاملا تخصصی است و دارای پیچیدگی های خاص و فرآوانی می باشد. تفکیک موضوع پرونده ها می تواند کمک بسیاری در گرفتن نتیجه مثبت پرونده داشته باشد. وکیل حقوقی باتکیه بر دانش حقوقی امکان انجام وکالت ازسوی شما رادارد و در به نتیجه رسیدن پرونده بسیار می تواند به شما کمک کند.

لغت وکیل دارای معانی بسیاری می باشد ولی دراصطلاح حقوقی وکیل به کسی گفته می شود که به نمایندگی ازشخصی به انجام کاری مبادرت ورزد البته بهتر است بدانیم این وکیل حقوقی فقط نماینده موکل است وحق اعمال مالکیت یا حاکمیت را ندارد.

درکشور عزیزمان ایران تفکیکی بین وکلای به لحاظ تخصص وجود ندارد و به طور معمول وکلا درتمامی زمینه ها مشاوره حقوقی ارایه می دهند ولی وکلا براساس تجربه کاری و سابقه خود به انجام وکالت در امور تخصصی روی می آورند.

حدود وکیل حقوقی

وکیل حقوقی نمی‌تواند عملی را خارج از حدود وکالت انجام دهد.

تنها در صورتی که وکالت به طور مطلق داده شده و قیدی در آن نیامده باشد مربوط به ادارۀ اموال خواهد بود.

وکالت قضایی :

وکالتی است که شخص در جهت امور دادگاهی به شخص دیگری می دهد و محدود به امور قضایی است.

وکالت غیر قضایی :

وکالتی است که شخصی به طور رسمی یا عادی جهت انجام امور کاری به شخص دیگری وکالت می دهد.

مورد وکالت :

اموری که وکیل به موجب عقد قرارداد و از طرف موکل خود می تواند انجام دهد را مورد وکالت می گویند. مورد وکالت باید از اموری باشد که خود موکل از نظر قانونی می تواند آن را انجام دهد.

وکیل حقوقی در توکیل:

وکیلی است که از طرف موکل خود اختیار تعیین وکیل دیگر را دارد.

وکیل حقوقی همواره در پرونده های حقوقی می تواند به شما مشاوره داده و شما را یاری نمایید. شما می توانید با تماس با شماره های موجود در سایت با وکیل حقوقی گروه وکیل من تماس حاصل نموده و در مورد مسائل حقوقی خود با آن مشورت نمایید.

Print Friendly, PDF & Email