وکیل دعاوی بانکی : دعاوی بانکی عمدتآ ناشی از قرارداد منعقده بین بانک و مشتری آنها می باشد و معمولاً مرتبط با اعطای تسهیلات بانک به مشتری می باشد.

قراردادهای بانکی از نوع قراردادهای الحاقی و براساس نمونه از پیش تنظیم شده بانک ها می باشد، که بدون هیچ تغییری توسط مشتریان مورد قبول قرار گرفته و امضا می گردد.

با توجه به اینکه امروزه هموطنان به وفور از انواع تسهیلات و ضمانت نامه بانکی و وام های مختلف استفاده می کنند و در ازای هر کدام تضمین بازپرداخت و عمدتا املاک خود را در رهن بانک قرار می دهند، به همین دلیل یکی از شایع ترین قرارهایی که بانکها با مشتریان خود منعقد می کنند عقد رهن ملکی است، بهتر است بدانید این رهن در یکی از دفاتر اسناد رسمی و به صورت سند رسمی منعقد میگردد و دارای اعتبار بسیار بالایی می باشد. وکیل دعاوی بانکی : اصولا هر زمان که شخصی بدهکار توان پرداخت نقدی بدهی خود را به بانک ندارد، بانک می تواند یکی از املاک آن را از طریق عقد رهن در وثیقه خود درآورد.

بهتر است بدانید اشخاص ثالث نیز می توانند املاک خود را در ازای بدهی شخص دیگر در رهن بانک قرار دهند.

خدماتی که بانکها به عنوان بنگاههای اقتصادی به شهروندان عزیز ارائه می دارند محدود به موارد فوق نبوده و موارد دیگری نیز مانند گشایش اعتبارات و انواع ضمانت نامه های بانکی و بسیاری موارد دیگر که موجب دعاوی پیچیده و متنوعی در این خصوص می شود که در این پرونده ها یک وکیل دعاوی بانکی بسیار به شما می تواند کمک کند.

شما کاربران ارجمند برای انتخاب بهتربن وکیل دعاوی بانکی می توانید با کارشناسان ما تماس حاصل نموده و از آنها یاری بخواهید.

Print Friendly, PDF & Email